İstanbul’da acı bir olay yaşandı. Bir işletmede kasiyer olarak çalışan Rojin Elveren, fazla kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi.

An be an kaydedildi; Erzincan'da maden çökme görüntüleri dehşete düşürdü An be an kaydedildi; Erzincan'da maden çökme görüntüleri dehşete düşürdü

Genç kız bu işlem için özel bir klinikte çalışan Doktor E.V. ile anlaştı.  Kağıthane'de özel bir hastanede çalışan E.V. ameliyatı Bağcılar'da başka bir hastanede yapacağını söyledi. Rojin Elveren geçtiğimiz çarşamba günü hastaneye giderek, ameliyat öncesi tahlilleri yaptırdı daha sonra ise ameliyata girdi.

KANAMA DURMADI

İddiaya göre Rojin Elveren'in ameliyatı istenildiği gibi geçmedi. Ameliyat sırasında genç kızın atar damarı patladı. Ameliyat ekibi kanamaya bir türlü durduramadı. Zayıflamak için ameliyat olan genç kız müdahalelere rağmen yaşamını kaybetti.

ACILI BABA ŞİKAYETÇİ OLDU

Kızını kaybeden acılı baba, doktor E.V., hastane ve ameliyata giren ekip hakkında şikayetçi oldu. Rojin'in cenazesi savcılık talimatıyla incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. İncelemenin ardından da cenazesi ailesine teslim edildi.

Editör: Anıl Kılıçlı