İstanbul'da Somali Cumhurbaşkanının oğlu, Türk bir motokuryeye çarparak ölümüne sebep olmuştu. Olayın ardından yapılan soruşturma kapsamında yurt dışı yasağı konulan Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmut’un oğlu Hassan Şeyh Mahmut’un kaçtığı öğrenilmişti.

MOTOKURYENİN EŞİNDEN MÜGE ANLI İDDİASI

Adana'da yasak aşk yaşadığı iddia edilen hakime görevden alındı Adana'da yasak aşk yaşadığı iddia edilen hakime görevden alındı

Cumhuriyet’in haberine göre, kazanın ardından Göçer’in ailesi olayı aydınlatabilmek için iktidara yakın yayın organı ATV’deki “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına başvuru yaptı. Ancak bu talepleri kabul edilmedi.

Konuya ilişkin motokurye Göçer’in eşi Öznur Göçer konuştu. “Konuyla ilgili başvuru yapmıştım. Ancak bana ‘Medyaya düşsün sizi kabul edeceğiz’ dediler. Olay görünür olmaya başladıktan sonra tekrar aradım ancak olayın ‘Taksirli bir kaza’ olduğunu ve bizi yayına kabul edemeyeceklerini söylediler” diyen Öznur Göçer, “Televizyon programının etkili olabileceğini düşündüm. Eşimle bazen biz de o programı izliyorduk. Görüntülere ulaşamadığımız için yardım istedik ancak ne yazık ki bu talebimiz kabul görmedi” ifadelerini kullandı.

Editör: Editör Yazar