Yeniden Refah Partisi Yakakent Belediye Başkan Adayı Murat Marap yerel seçimler çalışmalarına devam ediyor. Gün boyu pazar esnafını ziyaret eden Murat Marap esnafın sorunlarını dinledi.

“BİR AN ÖNCE…”

Mevcut pazar yerinin günün şartlarına uygun olmadığını belirten Marap; "Yanından dere akan ve denizin kenarında bulunan pazar yerinin bir an önce yerinin değiştirilmesi gerekir" dedi.

Kilis Belediyesi'nden Arapça tabelaları kaldırma seferberliği Kilis Belediyesi'nden Arapça tabelaları kaldırma seferberliği

PAZARCI ESNAFIMIZ SIK SIK HASTA OLUYOR”

Murat Marap; "Kışın denizden esen rüzgarın pazarcı esnafını etkilediği grip ve nezle gibi hastalıklara davetiye çıkardığı aşikar. Bizler göreve gelir gelmez pazarcı esnafının soğuktan etkilenmeyeceği ve halkın daha ulaşılabilir bir yerde kapalı bir pazar yeri yapacağız. Bunun sözünü veriyoruz veriyoruz" dedi.

Daha yaşanılır bir Yakakent için özveri ile çalışacaklarını belirten Murat Marap; "94 ruhu ile çalışıp Milli Görüş belediyeciliğini Yakakent'te de halkımız ile beraber yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

Editör: Anıl Kılıçlı