İstanbul'un Pendik ilçesinde kan donduran bir olay yaşandı. İddiaya göre iki ayrı çöp konteynerinde parçalanmış erkek cesedi bulundu.

Dehşete düşüren olay, Pendik Dumlupınar Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, bir vatandaş sabah saatlerinde çöp konteynerine çöp attığı sırada parçalara ayrılmış ceset olduğunu gördü. Durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Resim

Polis ekipleri, olay yerini güvenlik şeridi ile kapatarak geniş çaplı bir inceleme başlattı. Yapılan detaylı araştırmalar sonucunda, kolları ve bacakları vücudundan ayrılmış cesedin iki farklı konteynerde bulunduğu tespit edildi. İlk bulgulara göre, cesedin bir erkeğe ait olduğu belirlendi. Ceset parçaları, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, polisin olaya ilişkin çalışması sürüyor.

ÇÖP'TE BULUNDU

Salih Burma isimli bir vatandaş, "Bilmiyoruz tam olarak ne olduğunu. Markete gidiyordum, baktık kapıda polisler var, siviller var, ceset olduğunu söylediler. İki sokak arkada parçalanmış cesetleri çöpün içinde olduğunu söylüyor arkadaşlar. Şu anda onların incelemesini yapıyorlar" dedi.

Cahit Atam isimli bir vatandaş ise, "Ceset atmışlar aşağıya, polisler geldi. Parçalanmışlar, atmışlar buraya. Şu anda parça parça arıyorlar, çöpleri arıyorlar" diye konuştu.

KONTEYNER SAYISI ARTIYOR!

Alkollü araç kullanan kişi Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı Alkollü araç kullanan kişi Cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandı

Son dakika bilgisine göre ceset bulunan çop konteyneri sayısı 4'e yükseldi. Polislerin alan taraması sürüyor.

16 PARÇAYA BÖLÜNMÜŞ!

Yeni gelen bir bilgiye göre, cesedin 16 parçaya bölündüğü, kafa derisinin yüzüldüğü, her iki bacağının bedenden kesildiği, ayrıca diz ve ayak bileğinde de kesikler olduğu tespit edildi.

Editör: Editör Yazar