BAZA haber ajansında yer alan habere göre Antalya'dan Moskova'ya giden bir uçakta Rus bir kadın birden fazla uygunsuz harekete imza attı.

Et ve Süt Kurumu küçükbaşı özendirmek için milyonlarca TL reklam yapacak Et ve Süt Kurumu küçükbaşı özendirmek için milyonlarca TL reklam yapacak

ORAL TACİZDE BULUNDU

Habere göre kadının yanında oturan erkeğin başlangıçta Valeria isimli kadına direnmeye ve onu itmeye çalıştığını ancak kadının erkeğe oral seks yapmasına büyük bir şaşkınlıkla tanık olduklarını iddia etti.

ELEKTRONİK SİGARA İÇTİ

Kadının birçok tuhaf davranışta bulunduğunu öne süren görgü tanıkları, kadının sarhoş olduğunu, uyarılmasına rağmen elektronik sigara içtiğini ve diğer yolcuları çileden çıkardığını anlattı.

RÜŞVET VERDİ

Kadının ayrıca davranışlarını örtbas etmek için uçuş ekibine yüz dolarlık bir rüşvet vermeye çalıştı ancak bir hostes parayı çöp kutusuna attı. Valeria, çöp kutusunu uçağın zeminine boşaltıp parayı yerden aldı.

TUTUKLANDIĞINDA ALKIŞLADILAR

Rus polisi, 29 yaşındaki Valeria adlı kadını tutukladı. Yolcular ve mürettebat, Vnukovo Havaalanı'nda polisin sarhoş kadını tutuklamasını alkışladı.

Editör: Editör Yazar