10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, yapılan birçok etkinlikle kutlandı. Sancaktepe’de de Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün katıldığı özel bir programla basın emekçilerinin günü kutlandı.

Sancaktepe Hanımeli Cafe'de gerçekleşen programda gazetecilerle buluşan Döğücü, “Sizi tebrik ediyorum, biliyoruz ki bizlerin yaptığı işleri duyuran, anlatan yeri geldiğinde vatandaşın ve kamunun sesi olan meslek gurubundasınız. Hepimizin sesi olduğunuz, duyarlılığınız ve vatandaşın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunduğunuz için gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

DÖĞÜCÜ: HEPİMİZİN SESİ OLUYORSUNUZ

Gazetecilerin vatandaşın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunduğunu belirten Başkan Döğücü, “Biliyoruz ki bizlerin yaptığı işleri duyuran, anlatan yeri geldiğinde vatandaşın ve kamunun sesi olan meslek gurubundasınız. Vatandaşla kamu arasındaki köprüyü oluyorsunuz. Hiçbir şeye bağlı olmadan özgür basın olarak çalışan kıymetli kardeşlerimizsiniz. Hepimizin sesi olduğunuz, duyarlılığınız ve vatandaşın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunduğunuz için gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan ve yeni dönemle ilgili proje ve düşüncelerini anlatan Başkan Döğücü, Gazze'de görev yapan gazeteciler ile görüntülü olarak görüşerek gazeteciler gününü tebrik etti.

Herkes serinleme beklerken kötü haber; Daha sıcak olacak Herkes serinleme beklerken kötü haber; Daha sıcak olacak

Program çekilen hatıra fotoğrafı ve hediye takdimi ile sona erdi. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar