İstanbul Sultangazi'de bir ahırda kesilmek üzere bekletilen atlar ele geçirildi. Atların ele geçirildiği noktada kesilmiş ve dağıtıma hazır at etleri de bulundu.

Dün gece saat 23.00 sıralarında Merkez Habibler Mahallesi’nde yaşanan olayda, bir kişi, Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Merkez Habibler Mahallesi’nde piyasaya sürülmek üzere at kesimi yapıldığına dair ihbarda bulundu.

Gelen ihbarı değerlendiren Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ve Sultangazi Belediyesi zabıta ekipleri verilen adrese baskın düzenledi.

GECEKONDUYA BASKIN YAPILDI

İmamoğlu Küçükçekmece’de; 5 yıllık performansımız ödüllendirildi İmamoğlu Küçükçekmece’de; 5 yıllık performansımız ödüllendirildi

Bir ahırda kesim için bekletildiği iddia edilen 3 at ve ahırın yakınlarındaki bir kamyonet içerisinde at eti ve sakatatları bulundu. Olay yerinde yapılan incelemelerde kesim yapan kişilere ait olduğu değerlendirilen iki gecekonduya baskın yapıldı. Şüphelilerin baskın öncesi evleri terk ettikleri anlaşıldı.

ATLAR BİNİCİLİK TESİSLERİNE GÖTÜRÜLDÜ

Yapılan çalışmaların ardından ahır içerisinde bulunan 3 at, Sultangazi Belediyesi’ne ait binicilik tesislerine götürülerek muhafaza altında alındı.

Editör: Editör Yazar