TV8'in fenomen programı Survivor'da Yusuf isimli yarışmacı, Asena isimli diğer bir yarışmacıya yönelik söylediği sözler nedeniyle ceza aldı. Cezayı olaya çok sinirlenen Acun Ilıcalı açıkladı.

dün akşam yayınlanan son bölümünde sinirler gerildi. Halil'e karşı oyunu kaybeden Yusuf, atış esnasında kendisine bağırarak ona yardımcı olan arkadaşlarını engelleyen Asena'ya yönelik çok sert ifadeler kullandı.

ILICALI CEZAYI KESTİ

Survivor tarihinde böyle bir olay yok diyen Acun Ilıcalı, Yusuf'a bir yaptırım uygulayacaklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Bundan sondaki 4 ödülden yararlanmayacaksın. Ekip olarak toplantı yaptık, kendi kendimize şöyle karar verdik. Bunu kabul ederse ve muhatabından özür dilerse 3 ödül cezası verelim dedik." Olayı kabul edip muhatabından özür dileseydi ödül cezasının 3 olacağını dile getiren Ilıcalı, gerçekçi konuşmadığı için 4 olmasına karar verdiklerini söyledi.

NE OLDU?

Tasarruf paketinde en büyük zarar yerel basına Tasarruf paketinde en büyük zarar yerel basına

Oyunu kaybettikten sonra deliye dönen Yusuf, "Göreceksin sen, seninle hesaplaşacağım. Sana kemik vereceğim dişlerini sökeceğim senin" dedi.
Bu sözlere sessiz kalmayan Asena ise "Ben şimdi bu adamın üzerine gideceğim ben suçlu olacağım" deyince Yusuf, "Yanlışı sen mi bana öğretiyorsun? Beni karşına alma" diyerek sert çıkıştı. Asena ise "Senin benim hayatımda ne yerin var ki seni karşıma alayım Yusuf?" diye sordu.

"ORTAYA SÖYLEDİM, KİMSENİN KİŞİLİĞİNE SÖYLEMEDİM"

Asena, Yusuf'un dile getirdiği sözlerin çok ağır olduğunu ve isim de belirtmediğini Survivor ekibine belirtirken Yusuf da sözleri ortaya söylediğini açıkladı. Olay karşısında sessiz kalmayan sunucu Murat Ceylan ise "Yusuf oyunu kaybettikten sonra ne dedin?" diye sordu. Yusuf da "Sinirlendiğimde çıkan kelimeler benim kendi hatam ama bir isme bir kişiliğe değil. Onlara asla söylemedim. Mavi takımdan kimsenin kişiliğine söylemedim" sözlerine yer verdi.

Editör: Editör Yazar