Geçtiğimiz günlerde Onlyfans içerik üreticilerinin Taksim İstiklal Caddesi'nde para dağıtmaları sonrasında gözaltına alınmaları sosyal medyada çokça konuşulmuştu.

Aynı şekilde Arap kıyafeti giyen iki kişinin de bu akımı uygulayarak para dağıttığı ortaya çıkmıştı. Para dağıtan Arap kıyafetli kişilerin de Onlyfans içerik üreticileri gibi gözaltına alınıp alınmayacağı merak konusuydu.

GÖZALTINA ALINDILAR

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayınlanarak tepkilere neden olan İstiklal Caddesi'nde para saçma görüntüleriyle ilgili Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

GÖRÜNTÜLER GEÇEN YILDAN

Küçükçekmeceliler taziye evi için başka ilçeye gitmiyor Küçükçekmeceliler taziye evi için başka ilçeye gitmiyor

Yapılan çalışmalarda görüntünün 2022 yılına ait olduğu, şüphelilerden birinin daha önce de benzer görüntüler paylaştığı öğrenildi. Görüntülerde yer alan O.M.N. yakalanarak gözaltına alındı. Polis merkezinde yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen O.M.N., "Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılamak" suçundan adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı. Görüntülerde yer alan E.A. isimli kadının ise Adana'da yaşadığı belirlendi.

Editör: Anıl Kılıçlı