Yerel seçim süreci devam ederken, İstanbul'un ilçelerinde de rekabet, tartışmalar ve ittifak çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Akgün: Büyükçekmece'nin marka değeri yeni dönemde de yükselmeye devam edecek Akgün: Büyükçekmece'nin marka değeri yeni dönemde de yükselmeye devam edecek

Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır'a yönelik çok sert bir açıklamaya imza attı. Bahadır'ın kendilerine ve partilerine saygısızlık yaptığını ifade eden Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk, "Bu saygısızlığın cevabını 31 Mart'ta sandıkta vereceğiz" dedi.

Açıklama şöyle;

14 Ocak Pazar Günü ilçemizde, Bahçelievler Belediyesi Kongre Merkezimizde gerçekleşen İstanbul İl Divanımızda yaşanan ve asla tasvip etmediğimiz olaylar sonucunda açıklama yapma gereği doğmuştur.
Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, İl Divanımızda söz almış; kısa bir selamlama konuşması yapması gerekirken uzun bir siyasi propaganda konuşması yapmış ve teşkilatımızdan haklı bir tepki almıştır.
Tepkiler sonrası Teşkilatlarımıza karşı, Bahçelievler Belediye Başkanına yakışmayacak fakat şahsına yakışabilecek saygısız dil ve üslup kullanmıştır.
Bu olaylar sonucunda İl Başkanlığımızın ve İlçe Başkanı olarak şahsımın da haberi olmadan; ilçemizde ikamet eden, teşkilat disiplininden yoksun kalmış bazı kendini bilmez parti mensupları tarafından İl Divanına katılımından dolayı teşekkür etmek amacıyla Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ziyaret edilmiştir.
Bu ziyareti gerçekleştiren şahıslar ile alakalı İl Başkanlığımızın gerekli hassasiyeti göstereceğini biliyoruz. Bahçelievler Teşkilatı olarak bu saygısızlığın cevabını 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendilerine sandıkta vereceğiz, Bahçelievler'imize Millî Görüş sancağını dikeceğiz İnşallah."

Editör: Anıl Kılıçlı