Esenyurt’un kahramanları hazır Esenyurt’un kahramanları hazır

Kartal Belediyesi, Anneler Günü’nü bu yıl şenlik havasında kutluyor. 7 Mayıs 2023 Pazar günü Kartal Meydanı’nda düzenlenecek kutlamalarda; müzik dinletilerinden kermes ve çeşitli atölyelere, kukla ve illüzyon gösterilerinden ikramlara ve Anneler Günü Özel Kadın Ürünleri Pazarına kadar daha pek çok sürpriz etkinlik yer alacak.

RENGARENK GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLACAK
Kartal Belediyesi, Anneler Günü’nü tüm güne yayılacak renkli ve dopdolu bir programla kutluyor. Kartal Meydanı’nda ücretsiz gerçekleşecek 7 Mayıs Anneler Günü Şenliğinde; müzik dinletilerinden atölyelere, kukla ve illüzyon gösterilerinden çocuk etkinliklerine kadar birçok etkinlik Kartallıları bekliyor.Misafirler, gün boyu sürecek; zumba etkinliği, çeşitli atölyeler ile keyifli zaman geçirebilecek. 

YÜKSEL’DEN ANNELERE BÜYÜK HEDİYE
Anneler Günü programı coşkusu, Sokak Sanatçısı İbrahim Doğan konserleri ve Yüksek Topuklular Kadın Folklor Ekibinin gösterisi ile ikiye katlanacak. Ayrıca illüzyon ve jonglör gösterilerinin yanında; Glutensiz Hayat Şenliği, çocuk etkinlikleri ve şişme oyun parkının yanı sıra; tüm gün sürecek kermes ve kadın ürünleri pazarı ile hem anneler hem de çocuklar keyifli bir gün geçirecek. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de Kartallı tüm anneleri ve çocukları renkli etkinliklere sahne olacak Anneler Günü Şenliği’ne davet ederek tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
7 Mayıs Pazar Anneler Günü Şenlik Programı:
10.00 program başlangıç
10.30 Spor Etkinliği (zumba)
10.50 Açılış Konuşması
12.00 Yüksek Topuklular Kadın Folklor Ekibi
12.20 Sokak Sanatçısı İbrahim Doğan Konseri
13.10 İlüzyon gösterisi
13.30 Jonglör gösterisi
14.00 Glutensiz Hayat Şenliği 
Tüm gün sürecek kermes ve kadın ürünleri pazarı