Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği Yaz Etkinlikleri programı yoğun ilgi görüyor. Bu kapsamda her gün bir mahallede etkinlik alanı oluşturularak, her yaştan ilçe sakininin sıcak geçen yaz aylarında keyifli anlar yaşaması sağlanıyor.

Saat 15.00’te başlayan etkinlik sırasında çocuklar, şişme oyun parkurları ve ‘Aslan Hürkuş: Görevimiz Gökbey” adlı animasyonlar ile eğleniyor, arkadaşlarıyla hoşça vakit geçiriyor. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde ise canlı müzik dinletisi sunuluyor. Özellikle çocukların sevdiği şarkılardan oluşan repertuvarlarla etkinliğe renk katılıyor. Müziğin ritmine ayak uyduran davetliler, birlikte şarkılara eşlik ediyorlar.

AÇIK HAVA SİNEMASI

Beylikdüzü’nde el emeği şovu Beylikdüzü’nde el emeği şovu

Yine akşam güneş batımıyla birlikte de ayrı bir heyecan yaşanıyor. Katılımcılar, Bağcılar Belediyesi’nin ikramı olan patlamış mısır ve gazoz eşliğinde yıldızların altında açık hava sineması tadında bir akşam yaşıyor.

ÖZDEMİR: GELENEKSEL HALE GETİRECEĞİZ

Yaz Etkinliklerini geleneksel hale getireceklerini ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, okulların tatil olmasıyla birlikte gençlerin vakitlerini en iyi şekilde geçirmesi ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmasının önemine dikkat çekti. Başkan Özdemir, şöyle konuştu: “Etkinliklerimiz şişme oyun parkurları, canlı müzik dinletisi, animasyonlardan oluşuyor. Yine, bu yıl yer alacak olan Kahoot Bilgi Yarışmasında birinciye mini tablet, ikinciye dijital saat ve kulaklık hediyece edeceğiz. Bağcılar huzurun ve mutluluğun adresi olmayı hak ediyor” KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar