İstanbul Bahçelievler'de Pazar günü saat 18:00 sıralarında yaşanan olayda 16 yaşındaki bir çocuk, babası polis olan arkadaşı tarafından vurularak ağır yaralandı.

Rojda Altintaş'ın haberine göre, Bahçelievler'de yaşayan 16 yaşındaki Deniz Aktaş, markete gitmek için evden çıktı. O esnada  evinin önünde yakın arkadaşı  R.P. (16) ile karşılaştı. İddiaya göre, R.P.,  tesisat ustası olan babasının,  polis memuru komşularının evinde, tamir işleri yaptığını söyledi. R.P., Aktaş'ı da tamir için yardım etmeye çağırdı.  İki arkadaş polis memurunun evine  gitti. Polis memuru, Deniz Aktaş'a ve arkadaşı R.P.'ye diğer odadaki silahını gösterdi, ardından masanın üzerine bıraktı. 

Deniz Aktaş'ın arkadaşı R.P.  polisin silahını alarak arkadaşı Aktaş'a ateş etti. Ağır yaralanan 16 yaşındaki Aktaş tedavi altına alındı. Yaralı Aktaş'ın babası Mehmet Salih Aktaş o anları anlatarak, olayın üzerinden üç gün geçmesine rağmen polislerin henüz Deniz'in ifadesini almak hastaneye gelmediklerini belirtti.

Kadıköy Bostancı'da kendisine yeşil yanıyor diye yayalara dalan motorcu Kadıköy Bostancı'da kendisine yeşil yanıyor diye yayalara dalan motorcu

Editör: Editör Yazar