Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı saatler kala siyasi hareketlilik devam ediyor. Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kandil'deki teröristlerle görüştüğü’ne dair kasetler olduğunu söylemişti. Konuya ilişkin Kılıçdaroğlu’ndan cevap geldi. Kılıçdaroğlu, “Benim Kandil'deki teröristlerle görüştüğüme dair kasetler olduğunu söyledin. Ey Erdoğan, sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir görüşmeye dair elinde uydurma ve montaj olmayan gerçek bir kaset var da bunu yayınlayamıyorsan sen büyük bir yalancısın, müfterisin demektir. ifadelerini kullandı.  

“ALLAH’A SIĞINIYORUM DEDİM. DURMUYOR İFTİRALARIN, YALANLARIN DURMUYOR.”

‘Samimi bir Müslüman olarak inandığım bütün mukaddesler üzerine yemin ediyorum.’ diyen Kılıçdaroğlu, “Hem vallahi hem billahi böyle bir görüşme yoktur, yalandır, iftiradır. Milletimizden özür dilemelisin Erdoğan. Bir insana yakışır şekilde hareket et ve göz göre göre işlediğin bu suçlardan vazgeç. Yeter bu iftiralar yeter. Allah’a sığınıyorum dedim. Durmuyor iftiraların, yalanların durmuyor. Müfterisin, günah ve pislik içinde boğuldun. Artık yeter.” açıklamasını yaptı.

16 yaşındaki kız 22 yaşındaki sevgilisini silahla vurarak öldürdü 16 yaşındaki kız 22 yaşındaki sevgilisini silahla vurarak öldürdü