Kocaelispor ve Türk futbolu adına üzücü bir olay yaşandı. Kocaelispor Teknik Asbaşkanı Ekrem Can, futbolcu keşfetmek için gittiği Nijerya'da rahatsızlanıp Türkiye'de hayatını kaybetti.

SITMAYA YAKALANDI

Kocaelispor Asbaşkanı ve iş insanı Ekrem Can (48) ile Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, 15 gün önce Nijerya’ya gitti. Burada kentteki futbol akademileri ve spor tesisleri ziyaret eden Can, sporcuları izledi. Nijerya’da kırgınlık, halsizlik ve sıtma şikayetleri yaşayan Ekrem Can’ın sorunları Kocaeli’ye döndüğünde de devam etti. Sağlık durumu gün geçtikçe kötüye giden Can, Gebze ilçesindeki bir özel hastaneye yatırıldı. Hastalığı zatürreye dönüştüğü bildirilen Ekrem Can, 2 gündür tedavi gördüğü hastanede sabaha karşı hayatını kaybetti.

Antalya'da aile hekiminden kötü haber; Ormanda ölü bulundu Antalya'da aile hekiminden kötü haber; Ormanda ölü bulundu

İKİ ÇOCUK BABASIYDI

Evli ve iki çocuk babası Can’ın ölüm haberini alan Kocelispor camiasını yasa boğdu. Cenazenin Karamürsel ilçesinde ikindi namazına müteakip kaldırılacağı öğrenildi.

KULÜPTEN AÇIKLAMA

Kocaelispor'dan yapılan açıklamada; "Bir süredir tedavi altında olan Teknik Asbaşkanımız Ekrem Can, sabah saatlerinde hayatını kaybetmiştir. Camiamızın ve sevenlerinin başı sağ olsun. Seni unutmayacağız Ekrem Can!" ifadeleri kullanıldı.

Editör: Editör Yazar