MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Gökhan Türkeş Öngel, beraberinde MHP K.Çekmece ilçe başkanı Ekrem Sarısoy, Başakşehir ilçe başkanı Fatih Keleşoğlu ve il yöneticisi Ahmet Atabey'inde içinde bulunduğu kalabalık bir heyetle merkezi İstanbul’da bulunan Dünya Iğdır Dernekler Federasyonu ve Sefaköy Iğdırlılar Derneği’ne özel bir ziyaret gerçekleştirdi.

Hemşerilerinden yoğun ilgi görerek memnuniyetini dile getiren Gökhan Türkeş Öngel, seçilmesi halinde yapacaklarını anlattı.

“PLATFORMLARLA SİSTEMATİK VE ÇÖZÜM ODAKLIYIZ”

İstanbul 3. Bölge ve Kars-Ardahan-Iğdır için kategorik platformlar kurulmasına öncülük edeceğini söyleyen Öngel, “Engelliler, sporcular, sanatçılar gibi toplumun farklı kesimlerini ayrı ayrı temsil edecek platformları hızlı bir şekilde kurup bu platformlardan gelecek istek, dilek ve şikayetler doğrultusunda insanlarımızın dertlerini Meclis gündemine taşıyacağız ve kalıcı çözümler üreteceğiz. Bu sistematik ve platformlar tabanlı çalışmalar için gecemizi gündüzümüze kattığımızdan şüpheniz olmasın.” dedi.

024069a1-e1b5-4541-8ed7-10d8ed121496

Geri adım; Emekli askerler televizyonda konuşabilecekler Geri adım; Emekli askerler televizyonda konuşabilecekler

“NAVİGASYON ADAYLARI ÜST SIRALARDA”

“Parti logolarına tutsak olmadan vicdanla hareket edip oy kullanalım” diyen Öngel, kendisinin 5. sıradan aday olduğunu ve 5. sıradan seçilmenin bir hikaye yazmak olacağını vurguladı.

Türkeş Öngel, “İnanın 3. bölgeden aday gösterilen bazı arkadaşlar, aday gösterildiği semtlere navigasyonla gitti. Ben bunlara ‘Navigasyon Adayları’ ismini taktım. Bu bir demokrasi ayıbıdır. Bu arkadaşlar seçilirse ve Meclis’e giderse bölge insanı onları bir dahaki seçime kadar göremeyecek. Biz ise bölgeyi bölge insanıyla yöneteceğiz.” ifadelerini kullandı. KENT YAŞAM HABER MERKEZİ

Editör: Editör Yazar