Aşk Edebiyatının ünlü yazarı Mustafa Çifci'nin “Ne Yağmurlar Biter Ne de Ayrılıklar” adlı eserin 2. Baskısı Kitap Yurdu Doğrudan Yayıncılık (KDY) katkılarıyla yayınlandı.

Kitapta yer alan yazılar aşkın ve sevginin farklı yönlerini ele alıyor. Her sayfası duygusal yazılarla dolu olan bu eser, duygusal ve romantik bir atmosfer yaratarak her okuyanı etkiliyor.

Kitabın arka kapak yazısında ise şunlar yazıyor:

Birlikte yarattığımız dünyamızda başka dostluklara, başka aşklara gerek kalmayacak. En çok seni seveceğim ben. Her ne olursa olsun, sen bana yeteceksin, ben de sana. Biz, birbirimizi sevmek için, biz bu aşk için yaratılmışız, sonsuza kadar birbirimize bağlı kalmalıyız, inan buna.

En çılgın aşk bile bir zaman sonra bitiyordu. Bitmeyen, içinde derin sevgi bağını taşıyan aşklardı. Tıpkı sana duyduğum bu derin sevgi gibi.

Parayla alınamayan şeyler istiyordum senden; öpüşünü, gülüşünü, bir de ellerinin sıcaklığını…

Seni sevmemin nedeni, seninle geleceğin güzel olacağına inanmamdı.

Yazar, aldatılmış, ihanet edilmiş bir sevginin, yalnız kalmış bir yüreğinin burukluğunu en samimi şekilde anlatıyor. Bunları okurken, içimizin en derinlerinde saklı kalan acıların aslında hiç yok olmadığını, yok etmenin çok zor olduğunu kendisiyle yüzleşerek farkına varıyor.

“Biliyorsun, parayla alınamayan şeyler istiyordum senden; öpüşünü, gülüşünü, bir de ellerinin sıcaklığını…

Hüznün uğramadığı yürek, acının yaşanmadığı aile var mı?